Pink Wing ćemo ovoga ljeta ponovo gledati u Hrvatskoj. Riječ je o projektu koji okuplja skupe i ekskluzivne automobile na putu do jadranske obale.
Kako prenosi Jutarnji list, od 24. do 30. kolovoza, sudionici će obići lokacije od Budimpešte kroz Zagreb preko Paga do Splita.

Pink Wing prvi se put održao 2016. te je uspješno zainteresirao javnost, kao i ljude iz poslovnog svijeta, na uključivanje. Stvoren s idejom obogaćivanja luksuzne turističke ponude i poslovnog spajanja, uključio je vodeće hrvatske i strane kompanije u projekt.

Uz vlasnike vodećih kompanija i visokopozicioniranih ključnih ljudi u korporacijama, prisutne su bile i razne tvrtke iz premium segmenta.

Ovaj uspješan projekt podržali su i Ministarstvo turizma, Ministarstvo unutarnjih poslova, Ravnateljstvo policije te Hrvatska turistička zajednica, a gradovima i turističkim zajednicama gradova, kao i gradonačelnicima mjesta u kojima se Pink Wing održava.

Koncept projekta Pink Wing i ideja kojom se organizatori vode jest da sudionike jedinstvene karavane u neobaveznom vikend druženju povedu na neobično putovanje i lokacije. Na posebnim i neuobičajenim lokacijama uživa se u gastronomskim delicijama svakog podneblja, uz autohtonu kuhinju, te se kroz druženje sudionika stvaraju poslovni kontakti i prilike.

Tijekom zajedničkog putovanja, uz promociju turističkih destinacija i zaštićenih spomenika UNESCO-om, sudionici mogu uživati u najbolje organiziranom putovanju i provodu dosad zabilježenom na ovim prostorima.

Naravno, sve je organizirano uz pratnju specijalnih službenih policijskih vozila, posebnu regulaciju prometa, prolaska i ulaska u gradove i lokacije.

Znate li da se nedaleko Zagreba nalaze i dvije službeno najljepše plaže u Europi: Otkrijte gdje su














