Posla ima: traže se prodavači, informatičari i programeri

raikes.unl.edu

Donosimo ponude poslova u Zagrebu i županiji.

Delati se mora!

U Croatia banki traži se programer i IT specijalist.

Za prvo radno mjesto morate ispuniti ove uvjete:

  • SSS/VŠS/VSS (FER, PMF, FOI, EF ili SSS informatičkog smjera)
  • 1 godina iskustva na programerskim poslovima
  • znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje Oracle baze podataka
  • iskustvo u razvoju aplikacija korištenjem alata PL/SQL ili SQL.

Prednost:

  • iskustvo u radu s alatima Oracle Designer i Oracle Reports
  • iskustvo u radu s alatima APEX, JasperReports, PHP i Java
  • radno iskustvo u bankarstvu.
  • Ugovor o radu zaključuje se na neodređeno vrijeme, uz obvezni probni rad u trajanju od 6 (šest) mjeseci.

Mjesto rada:
Zagreb

Ukoliko ste zainteresirani, a smatrate da Vaš profesionalni profil odgovara navedenim uvjetima, prijavite se putem linka za prijave do 20.veljače 2017.

Za radno mjesto IT specijalista morate ispunjavati ove uvjete:

  • VSS/VŠS/SSS (FER, PMF, FOI, EF ili SSS informatičkog smjera)
  • 3 godine radnog iskustva na poslovima sistemske administracije ili 1 godina radnog iskustva na poslovima planiranja i implementacije sustava
  • napredno poznavanje Microsoft operacijskih sustava i tehnologija (Active directory, Exchange, Share Point)
  • napredno poznavanje virtualizacijskih sustava (Vmware).

Prednost:

  • radno iskustvo u bankarstvu
  • iskustvo u primjeni disaster recovery rješenja
  • iskustvo u administraciji MS-SQL relacijskih baza podataka
  • iskustvo u primjeni alata za izradu pričuvnih podataka.

Zagreb

Ukoliko ste zainteresirani, a smatrate da Vaš profesionalni profil odgovara navedenim uvjetima, prijavite se putem linka za prijave do 28. veljače 2017.

Informatičkog tehničara traže i u Mlinaru

Opis posla

  • sastavljanje i priprema informatičke opreme za korisnike, vođenje evidencije o istoj
  • osposobljavanje zaposlenih za pravilnu uporabu informatičke opreme i aplikativnih rješenja
  • instalacija i održavanje informatičkih sistema i opreme
  • preventivni pregledi informatičke infrastrukture i opreme
  • jednostavni popravci informatičke opreme
  • sudjelovanje kod razvoja i usvajanja novih računalnih i informatičkih rješenja

Uvjeti

  • SSS/VŠS
  • min. 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (obavezno)
  • poznavanje informatičkih tehnologija
  • razvijene vještine prenošenja znanja, tj. edukacije i školovanja ostalih zaposlenika
  • spremnost i mogućnost za službena putovanja
  • vozačka dozvola za B kategorije

Kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva: 1

Vozačka dozvola: B

Što nude?

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Prijaviti se možete ovdje.

Odim informatičara, u Mlinaru traže i prodavača pekarskih proizvoda.

Opis posla

  • svakodnevna komunikacija s kupcima i posluživanje kupaca
  • informiranje kupaca o proizvodima
  • rad na blagajni
  • briga o izloženosti i prezentaciji proizvoda
  • priprema, slaganje i izlaganje proizvoda
  • čišćenje i uređivanje prodavaonice i okolnog prostora

Uvjeti

  • SSS
  • iskustvo rada u maloprodaji minimalno 6 mjeseci
  • izražene komunikacijske i prodajne vještine
  • ljubaznost i srdačnost u komunikaciji s kupcima
  • marljiv, savjestan i odgovoran pristup radu i radnim zadacima

Kontaktirat ćemo kandidate koji uđu u uži izbor.

Zainteresirane kandidate molimo da se prijave putem linka za prijavu.

Potrebne godine iskustva: 0-1

Što nude?

Na oba radna mjesta se možete prijaviti do 17. veljače.

Prodavača traže i u Dubravici

Opis posla

Radi otvaranja novih poslovnica tražimo motivirane osobe za radno mjesto: Prodavač (m/ž), što podrazumijeva prodaju pekarskih proizvoda, pečenje dijela proizvoda, izradu sendviča i pizza te suradnju s kolegama na dnevnom izvršenju svih zadataka u poslovnici.

Uvjeti

  • predanost i točnost u poslu
  • komunikativnost i ljubaznost
  • odgovornost i pozitivan stav prema poslu
  • poželjno poznavanje rada na kasi
  • sklonost timskom radu

Životopis možete poslati putem linka za prijavu do 24. veljače.

Razgovori za posao održavaju se u našoj upravi u Zaprešiću.

Stručna sprema: Srednja stručna sprema
Jezici: Engleski (osnovno)

Što nude?

  • rad u smjenama
  • poticajna radna okolina
  • profesionalan odnos prema zaposleniku
  • mogućnost napredovanja

Komentari