(VIDEO) EVO KAKO JE PETKOVIĆ IZLUDIO GOLMANA! Fantastičan penal sjajnog napadača Dinama!

Odlična večer Dinama itekako će se pamtiti. Dinamo kojeg priželjkujemo, onaj koji će imati što reći na europskoj nogometnoj sceni i ove sezone.

Dinamo je u drugom kolu skupine H Europa lige pobijedio Genk u gostima 3:0. Hrvatski prvak poveo je u 10. minuti golom Ivanušeca nakon fantastične akcije Ademija, Čopa i Oršića, a na 2:0 povisio je Bruno Petković iz penala u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

Toma je potpuno nepotrebno u šesnaestercu raspalio po nozi Duju Čopa koji mu je izmaknuo loptu. Sudac je isprva pokazao da se igra dalje, ali je u prvom sljedećem prekidu dobio signal iz VAR sobe da pogleda snimku.

Nije bilo dvojbi, to je činio tek nekoliko sekundi, jer je bilo jasno da je Genkov igrač skrivio – penal.

A sami penal bio je za pamćenje. Kako je samo Petković rutinski realizirao penal dugo će se prepričavati. Totalno je izludio golmana Maartena Vandevoordta koji je prerano krenuo u desnu stranu. A Hrvat? Plasirao je loptu u gol ni pola metra od njega!

Izgledalo je totalno smiješno, ali vrlo efikasno! Skoro je golman pao, izgubio ravnotežu, a Petko je ispalo “kuler” maksimalno…

KAKO JE IZGLEDAO TAJ PENAL MOŽETE VIDJETI – OVDJE!