Mladen Grdović pohvalio se fotkom s poznatom ljepoticom: ‘Poželila se sa mnom poslikati’

Mladen Grdović (Foto: Josip Bandic / CROPIX)

Poznati hrvatski pjevač Mladen Grdović početkom travnja koncertom je u Lisinskom obilježio 45 godina karijere. Fotografija koju je objavio na Uskrs zabrinula je njegove obožavatelje, no pojasnio je kako je inhalirao glasnice uoči trosatnog koncerta. Nakon velikog nastupa, vratio se u rodni Zadar, gdje je izašao u subotnju šetnju kad je naišao na nekog neočekivanog.

Fotografiju susreta s poznatom djevojkom objavio je na svojem Facebooku, te otkrio detalje. “Kaja iz Gospodina Savršenog u mom Zadru , slučajni susret, poželila se sa mnom poslikati”, napisao je uz fotografiju njih dvoje.

Naime, u šetnji se našla i Kaja koja je u petoj sezoni popularnog showa “Gospodin Savršeni” osvojila Karlovo src. Njihova ljubavna priča rađala se i odvijala pred RTL-ovim kamerama, a nakon emitiranja finala, otkrili su trenutno stanje odnosa.

‘Sad će tek upoznati pravog gospodina’

Par je priznao kako se njihova ljubav nastavila i nakon showa, te trenutno dijele dom u Zagrebu, a imaju i kućnog ljubimca, psa. Upravo njega Kaja je šetala na povodcu kad je naišla na Grdovića. Za nju, bilo je jasno da je Karlo čovjek za nju. “Nekako sam znala da ću ili završiti na kraju showa s njim, ili idem kući. Nisam imala osjećaj da trebam drugu priliku”, kazala je Kaja u podcastu.

Mladenova objava u kratkom je roku prikupila brojne lajkove, a njegovi obožavatelji ostavljaju i komentare. “Konačno ima sliku s Gospodinom Savršenim starog kova”, “A ‘ko se ne bi sa legendom slika”, “Sad će tek ona upoznati pravog gospodina”, i “Lipi”, neki su od njih. “Njoj minut, a Vama uspomena za cili život”, zaključila je Grdovićeva obožavateljica.