U Zagrebu često svjedočimo različitim zgodama i nezgodama, a ponekad i infrastrukturnim problemima s kojima se građani susreću. Jedan od takvih incidenata dogodio se u Trnskom, kod broja 30, gdje je pravovremenom reakcijom naše čitateljice spriječena velika nezgoda.
Rupa, veličine oko 3,4 metra u širinu i 2 metra dubine, nalazila se skrivena na cesti i predstavljala je ozbiljnu prijetnju prolaznicima i vozačima. Naša čitateljica opisala je dramu koja se odvijala dok je vodila dijete u vrtić.
Brzom reakcijom spriječila daljnje probleme
“Auto je prošao pored nas i poskočio kroz rupu, nije je ni primijetio. Odmah sam reagirala, pozvala naše ljude u mjesnom odboru i 192 da pošalju pomoć,” objasnila nam je.
Srećom, pravovremenom intervencijom uspjela je zaustaviti još jednog vozača i spriječiti moguću nesreću posebno jer su se u automobilima nalazila mala djeca, uključujući i dijete njezine kćeri koje ide u isti vrtić.
“Taman sam bila tamo s malim sinom, zaustavila sam auto u kojem je bilo dijete sa ocem, a nakon njega prošao je još jedan mladić. Pošto sam bila s malim sinom i počela je kiša, nisam mogla ostati dok ne stigne pomoć,” dodala je.


















