(FOTO) GUŽVA U CENTRU GRADA: Navijači se vesele, Perišić briljantnim golom podigao atmosferu!

Ovih dana sve je u znaku šahovnice, a utakmica između Hrvatske i Češke izmamila je navijače na ulice. Na Trgu bana Josipa Jelačića od početka Europskog prvenstva podstavljen je veliki ekran, a brojni su se ugostiteljski objekti također potrudili kako bi doprinijeli nogometnoj euforiji.

U centru grada je velika gužva. Brojni Zagrepčani se vesele i bodre naše vatrene. Svi se nadaju pobjedi, a usprkos ne tako bajnom prvom poluvremenu, vlada dobra atmosfera i pozitiva među navijačima. Lijepo vrijeme dodatan je razlog zašto su ulice grada pune, a hoćemo li na kraju utakmice slaviti, doznat ćemo vrlo brzo.

Podsjetimo, utakmica je počela u 18.00 sati na Hampden Parku u Glasgowu. Trenutni rezultat je 1:1. U prvom poluvremenu u vodstvu je bila Češka zbog penala kojeg je u 36′ minuti zabio Patrik Schick. Ipak, na samom početku drugog poluvremena zatresla se mreža Čeha zahvaljujući maestralnom golu Ivana Perišića.