Lidl potezom razveselio kupce: Domaći proizvod od ponedjeljka po 0,16 eura

Lidl trgovina (Foto: Ranko Suvar / CROPIX)

Veljača je onaj dio godine kada se zima još ne predaje, ali novčanici već polako osjećaju umor od blagdanskih i zimskih troškova. Upravo u tom prijelaznom razdoblju trgovački lanci često pojačavaju akcije, a Lidl je i ovoga puta odlučio privući kupce konkretnim popustima. Od ponedjeljka, 23. veljače na policama su se našli brojni proizvodi po sniženim cijenama. U raznovrsnoj ponudi istaknula su se peciva, mesni i riblji odjel.

Lidlova pekara i ovoga puta donosi nekoliko zanimljivih ponuda. Domaća žemlja od 75 grama uključena je u Lidl Plus akciju “Uzmi 5 i uštedi” uz popust od 52 posto pri čemu redovna cijena po komadu iznosi 0,21 eura. Na akciji su i Dubai krafne koje iznose 0,89 eura, zatim domaće kukuruzno pecivo sa sjemenkama koje košta 0,16 eura te mini baguette po cijeni 0,59 eura.

Jedna od većih ušteda odnosi se na Solevita sok od naranče koji je uz Lidl Plus dostupan za 1,23 eura. Njegova prethodna cijena iznosila je 2,49 eura, što znači da je snižen za 50 posto. Na akciji je i svježi guacamole namaz koji sada stoji 1,59 eura, dok je ranije cijena bila 2,49 eura. Riječ je o popustu od 36 posto.

Lidl.hr (Screenshot)

Brojni popusti i na ostalim artiklima

Kupci mogu pronaći i pasiranu rajčicu po cijeni od 0,79 eura. Prethodna cijena iznosila je 1,39 eura, što predstavlja sniženje od 43 posto. Značajan popust zabilježen je i na Alesto sjemenke suncokreta koje su sada dostupne za 0,35 eura, umjesto ranijih 0,59 eura, odnosno uz 40 posto nižu cijenu.

Na popisu sniženih artikala našla se i Fin Carre mliječna čokolada po cijeni od 3,19 eura, dok je ranije iznosila 4,59 eura što predstavlja popust od 30 posto. Pilos jogurt s dražejima prodaje se za 0,45 eura, umjesto 0,65 eura što znači da je snižen za 30 posto. Na akciji je i Pilos livanjski sir koji sada stoji 3,99 eura, dok je prethodna cijena bila 5,99 eura, uz popust od 33 posto.

Među istaknutijim ponudama našao se svježi svinjski file koji je uz Lidl Plus popust dostupan za 5,39 eura po kilogramu. Prema navedenim podacima, njegova redovna cijena iznosila je 8,89 eura, što znači da je proizvod snižen za 39 posto. Na akciji su i svježi ćevapčići XXL koji se prodaju po cijeni od 4,89 eura. Njihova prethodna cijena iznosila je 4,69 eura, no proizvod je označen kao posebna ponuda.

Lidl.hr (Screenshot)

Odojak snižen na 4 eura

Kupci mogu pronaći i svježi odojak, po cijeni od 4,39 eura po kilogramu, dok je ranija cijena bila 7,99 eura. Riječ je o značajnom sniženju od gotovo 45 posto. U ponudi je i svježe tradicionalno pile, koje je dostupno za 3,18 eura po kilogramu.