U zagrebačkom naselju Prečko jutros se odvijala dramatična intervencija u kojoj su sudjelovali policija, dvije ekipe hitne pomoći i vatrogasci, nakon što je prijavljeno da je ženska osoba pala s balkona.
Informaciju je potvrdila zagrebačka policija, dodavši kako su dojavu zaprimili u jutarnjim satima te da je u tijeku utvrđivanje svih okolnosti događaja.
Prema riječima očevidaca, područje oko jednog parkirališta bilo je ograđeno s obje strane, a cijela situacija izazvala je prometni kaos u kvartu.
Objavila nehumanu situaciju iz zagrebačke bolnice: ‘Pokrila sam se svojom pidžamom’
Priveli muškarca?
Prema izjavama očevidaca policija je nekoga i privela.
“Jutros je bila policija, dvije hitne, vatrogasci. Ogradili su parking s obje strane i nastala je prava zbrka. Maloprije su priveli muškarca”, ispričala je za Večernji list čitateljica koja se zatekla na mjestu događaja.
Više informacija o stanju ozlijeđene žene i razlozima pada s balkona policija još nije objavila. Istraga je u tijeku.















