Zbog planiranih radova, 29. travnja 2024 godine na vodoopskrbnom sustavu mogući su prekidi u opskrbi vodom za potrošače u nekoliko kvartova, javljaju iz Vodoopskrbe i odvodnje.
Radi se, točnije, o ovim lokacijama: ulica Slavonska avenija 13, 15 A-F, 17, 19, Čulinečka cesta 234, Rakitnica 1-4, Rakitnica 6, 6 A-K, Rakitnica 8 te Slavonska avenija 11c.
Zbog opsežnih radova ostoji mogućnost smanjenog tlaka na području Struga i Žitnjaka, dodaju u ViO-u. Radovi će trajati dva dana: Od 10 sati u ponedjeljak do 19 sati sljedećeg dana, odnosno utorka.

Bez vode u Dubravi
Što se tiče aktualnih vijesti, trenutno je bez vode Gojlanska ulica u Dubravi. Radovi će trjati tijekom cijelog jutra, a normalizacija opskrbom vode očekuje se oko 16 sati.
Osigurana je autocisterna, poručuju u Vodoopskrbi i odvodnji, pa potrošači neće biti posve zakinuti.















