TRAŽITE POSAO? U ovih pet tvrtki trebaju radnike, pogledajte uvjete i birajte

FOTO: Pexels

Iskoritite priliku i pronađite posao već ovaj tjedan.

Ove tvrtke iz Zagreba i okolice traže radnike. Provjerite njihove uvjete, a ako vam se netko svidi prijevite se OVDJE.

ORBICO- Specijalist za poslovne aplikacije – MS Dynamics NAV (m/ž)

Pozivamo sve odgovorne, entuzijastične, motivirane, pouzdane i ciljevima orijentirane kandidate koji rad u perspektivnoj tvrtki smatraju izazovom i prilikom za daljnjim kvalitetnim razvojem svoje karijere da nam se pridruže na sljedećem radnom mjestu:

SPECIJALIST ZA POSLOVNE APLIKACIJE – MS DYNAMICS NAV (M/Ž)
(Zagreb)
Vaši radni zadaci:
Rad na implentaciji MS Dynamics NAV ERP-a u međunarodnom okruženju, u društvima unutar iste poslovne grupacije Orbico Grupe:
analiza i dokumentiranje poslovnih procesa,
analiza, definiranje i dokumentiranje zahtjeva,
dizajn rješenja u skladu s poslovnim zahtjevima,
aktivnosti konfiguracije sustava i definiranja postava,
testiranje sustava,
edukacija ključnih korisnika,
edukacija krajnjih korisnika,
koordinacija s vanjskim izvođačima,
koordinacija s ključnim korisnicima i vlasnicima procesa
Zaprimanje i analiza zahtjeva za izmjenu u području MS Dynamics NAV ERP-a
Analiza zahtjeva za podršku i davanje prijedloga za unapređenje aplikativne podrške poslovnim procesima

Od Vas očekujemo:

Prednost imaju kandidati – VSS infomatičkog ili ekonomskog usmjerenja
Iskustvo Izvrsno poznavanje poslovnih procesa u trgovini i distribuciji s naglaskom na FMCG
Minimalno tri godine iskustva u implementaciji ERP rješenja, u ulozi konzultanta (na strani izvođača) ili specijalista za poslovne aplikacije (na strani klijenta/korisnika)
Prethodno iskustvo u radu s MS Dynamics NAV ERP-om je prednost
Izražene analitičke vještine
Izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine
Sklonost timskom radu
Osobno poštenje i radnu etiku
Odgovornost prema radnim zadacima i visoku motiviranost za rad
Napredno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
Vozačku dozvolu B kategorije
Nudimo Vam:
Početni trening i dodatno osposobljavanje
Izazovan posao u mladom i dinamičnom timu
Samostalnost u radu
Priliku za osobni i profesionalni razvoj

Moj Posao

SPECIJALIST ZA RAČUNOVODSTVO (M/Ž)

Opis posla:
vođenje kompletnog knjigovodstva i računovodstva
zaprimanje, kontrola i knjiženje svih računa
priprema svih ulaznih računa za plaćanje te izdavanje svih izlaznih računa
kompletno statutarno izvještavanje prema nadležnim tijelima
obračun i naplata potraživanja
izrada redovnih i izvanrednih izvještaja

Uvjeti za obavljanje poslova:

VSS, ekonomski fakultet
3 godine na poslovima u financijama i/ili računovodstvu
stručni ispit za ovlaštenog računovođu
jezici engleski B2-C1 u govoru i pismu
kompjutorska pismenost ECDL

Ugovor o radu sklapa se:

na neodređeno uz obavezni probni rad od 3 mjeseca

Adecco Hrvatska, društvo s ograničenom odgovornošću za posredovanje, zastupanje i poslovno savjetovanje

Ova tvrtka na području Zagreba nudi čak 7 radnih mjesta, a prijeve su još uvijek otvorene.

Samostalni knjigovođa (m/ž)
Adecco Hrvatska d.o.o.
Zagreb 02.06.2016.

Radnik na stroju za plastifikaciju (m/ž)

Zagreb 06.06.2016.

Prodajni predstavnik (m/ž)

Zagreb 01.06.2016.

Agent korisničke službe za Amazon na talijanskom jeziku (m/ž)

cijela Hrvatska 01.06.2016.

Inženjer drvne tehnologije (m/ž)

Zagreb 13.06.2016.

Specijalist za podršku korisnicima (m/ž)

Prodajni predstavnik za rezidencijalne korisnike (m/ž)

SE-MARK d.o.o. za trgovinu, promet i usluge

Prodavač / Skladištar (m/ž)

SE-MARK d.o.o. iz Sesveta traži prodavača/skladištara, a prijaviti se možete do 04.06.2016.

ISKON INTERNET d.d. za informatiku i telekomunikacije

Terenski prodajni predstavnik (m/ž)

Iskon Internet d.d. na adresi Grićgradska, Zagreb. Prijaviti se možete do 07.06.2016.

Komentari