POSLA IMA: Zapošljava Tisak i Erste banka, a traže se i programeri

www.seoclerk.com

Velike tvrtke traže ranike po cijeloj Hrvatskoj.

U Erste banci traže:

Direktor (ž/m) SC Bjelovar, Regionalna direkcija Istok, Sektor građanstva, zadužen/a je za:

  • cjelokupno poslovanje savjetodavnog centra;
  • planiranje, kontrolu i realizaciju ciljeva;
  • analizu tržišta, rezultate, komunikaciju i koordinaciju sa svim kanalima prodaje i održavanje standarda kvalitete;

Idealni kandidati ispunjavaju sljedeće uvjete:

  • VSS,  Ekonomski fakultet
  • minimalno 3 godine radnog iskustva u radu s građanstvom
  • odlično poznavanje lokalnog tržišta
  • poznavanje svih proizvoda i usluga Banke namijenjenih građanstvu (depozitni i kreditni poslovi)
  • organizacijske sposobnosti, odgovornost, aktivna prodaja, komunikativnost, mogućnost ostvarivanja kontakata i prepoznavanja potreba klijenata
  • aktivno poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office)
  • aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • vozačka dozvola B kategorije

Mlađi analitičar operativnog rizika / Mlađi analitičar operativnog rizika – pripravnik (ž/m) u Službi upravljanja operativnim rizicima, Direkcija upravljanja operativnim, tržišnim i likvidnosnim rizicima, Sektor upravljanja rizicima u Zagrebu, zadužen/a je:

  • prikupljanje i analiziranje podataka operativnih rizika;
  • sudjelovanje u kreiranju pravilnika, procedura, upitnika, radnih naputaka i ostalih akata potrebnih za djelotvornu kontrolu operativnih rizika te u implementaciji metoda i alata za upravljanje navedenim rizicima;
  • sudjelovanje u procesu izvještavanja nadležnih osoba o operativnim rizicima sukladno donesenim politikama i procedurama;
  • sudjelovanje u kontroliranju i upravljanju operativnim rizicima te u procesu procjene rizičnosti kod uvođenja novih proizvoda;
  • aktivnosti pripreme i podrške edukacija za zaposlenike;

  • VSS; prirodoslovnog / tehničkog ili ekonomskog smjera
  • interes za poznavanje bankarskog poslovanja s naglaskom na procedure i pravilnike,  praćenje  eksterne regulative
  • komunikacijske i prezentacijske vještine, sklonost timskom radu
  • aktivno poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office, baze podataka)
  • aktivno znanje engleskog jezika

Mlađi analitičar rizika likvidnosti – pripravnik (ž/m) u Službi upravljanja rizikom likvidnosti, Direkcija upravljanja operativnim, tržišnim i likvidnosnim rizicima, Sektor upravljanja rizicima u Zagrebu, zadužen/a je za:

  • analizu, razvoj i implementaciju strategije, procesa, metoda, modela i instrumenata upravljanja rizikom likvidnosti sukladno regulatornom okviru, međunarodnim standardima, grupnim standardima te internim politikama i pravilnicima;
  • kontrolu poštivanja internih i eksternih limita pozicije kratkoročne likvidnosti banke i  pozicije strateške likvidnosti banke;
  • održavanje internih metoda i modela mjerenja rizika likvidnosti;
  • sudjelovanje u radu radnih skupina na temu upravljanja navedenim rizicima; u lokalnim projektima te u komunikaciji s podređenim društvima na razini Erste Grupe;
  • praćenje i ispunjavanje interne i eksterne regulative;
  • podršku sustavu upravljanja aktivom i pasivom banke u području rizika likvidnosti;
  • sudjelovanje u stres testu pozicija banke na različite stresne faktore u redovnim intervalima;

Idealni kandidati ispunjavaju sljedeće uvjete:

  • interes za poznavanje bankarskog poslovanja s naglaskom na instrumente tržišta novca i tržišta kapitala
  • mogućnost analize financijskih varijabli i parametara, povezivanja utjecaja makroekonomskih pokazatelja na bankarsko poslovanje te sposobnost strateškog razmišljanja
  • proaktivni pristup, prezentacijske vještine
  • aktivno poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office), aktivno poznavanje SAS-a, poznavanje baza podataka, SQL
  • aktivno znanje engleskog jezika.

Mlađi blagajnik (ž/m) u Filijali Vinkovci, Regionalna direkcija Istok, Sektor građanstva zadužen/a je za:

1. SAVJETOVANJE I PRODAJA

  • savjetovanje klijenata i prodaju svih proizvoda iz ponude Banke;
  • akviziciju novih klijenata kroz aktivno sudjelovanje u prodajnim kampanjama;
  • ispunjenje individualnog prodajnog plana koji naglašava pružanje kvalitetne i brze usluge;

2. TRANSAKCIJSKI POSAO – kunski i devizni

  • poslovanje s gotovinom na blagajni, trezorsko poslovanje;
  • obavljanje bezgotovinskog platnog prometa građana i pravnih osoba;
  • mjenjačke poslove;

3. SERVISIRANJE I ADMINISTRACIJA

  • kartično poslovanje (narudžba, izrada, distribucija);
  • rad sa bankomatima (opsluživanje, reklamacije) i eftpos terminalima;
  • briga o urednosti, ažurnosti i ispravnosti odložene dokumentacije;
  • ostale usluge servisiranja klijenata i njihovih financijskih potreba, kao i skrb o naplati;

  • SSS/VŠS/VSS, ekonomsko usmjerenje
  • Poželjno radno iskustvo u bankarskim poslovima sa građanstvom
  • Pouzdanost, preciznost, sklonost timskom radu, ažurnost, sistematičnost, odgovornost, administracijske sposobnosti, organizacijske sposobnosti, aktivan pristup prodaji, mogućnost ostvarivanja kontakta i prepoznavanja potreba klijenta
  • Aktivno poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office)
  • Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije.

Mi nudimo:

  • raznovrstan posao u dinamičnom okruženju, kontinuirano stjecanje novih znanja uz motivirajuća primanja i sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima

ZAINTERESIRANI:

Ako ste zainteresirani za nove izazove svoju ponudu možete dostaviti putem prijave na web stranici www.erstebank.hr (KARIJERE), najkasnije do 01.08.2016. Prijavom na natječaj pristajete da Vaše podatke čuvaju u bazi naredna 24 mjeseca.

Na Tisku pak traže prodavača:

Prodavač (m/ž) – Prijava

Mjesto rada: GRAD ZAGREB I ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

Mjesto rada (SEZONSKI PRODAVAČI): Baška, Malinska, Rovinj, Poreč, Novigrad, Bašanija, Umag, Vrsar, Grebaštica, Brodarica, Šibenik, Murter, Pirovac, Vodice, Zadar, Ražanac, Sv Petar, Sukošan, Bibinje, Nin, Novalja, Preko, Vir, Ugljan, Supetar, Sumartin, Selca, Pučišća, Postira, Milna Hvar, Nečujam, Grohote, Maslinica, Komiža, Vis, Dubrovnik

Opis poslova:

  • Zaprima, prodaje i naručuje robu sukladno važećim procedurama, te pruža sve aktualne usluge u ponudi prodajnog mjesta
  • Izlaže robu i oglašava usluge te provodi marketinške aktivnosti na prodajnom mjestu sukladno dobivenim uputama
  • Svoje poslove obavlja u skladu sa zakonskim i drugim internim procedure poslodavca
  • Brine se i održava čistoću prodajnog mjesta

Uvjeti:

  • Srednja stručna sprema
  • Prednost iskustvo rada u prodaji
  • Poželjno poznavanje rada na PC blagajnama
  • Dobre komunikacijske vještine
  • Poznavanje engleskog jezika

A programera traži tvrtka Vestigo:

Java programer (m/ž)

Opis posla i odgovornosti:

  • rad u razvojnom timu na zadacima: dizajn i razvoj Java EE aplikacija u skladu s načelima objektno-orijentiranog dizajna i servisno-orijentirane arhitekture (SOA)
  • dokumentiranje i testiranje implementiranih komponenata aplikacije po standardima struke
  • kontinuirano stručno usavršavanje, primjena novih znanja i vještina u svakodnevnom radu
  • rast u ulozi programer prema ulozi dizajner poslovnih rješenja

Uvjeti:

  • diplomirali ste ili ste pred diplomom na tehničkom ili nekom srodnom fakultetu (npr. FER, PMF, FOI,TVZ, itd.)
  • želite postati i biti programer poslovnih aplikacija
  • spremni ste rješavati probleme i kroz zadatke usvajati nova znanja i vještine
  • odlično poznajete engleski jezik u pismu i govoru
  • odgovorni ste, proaktivni i pouzdani
  • možete raditi u timu
  • samostalni ste u radu i kreativni
  • poželjno je poznavanje i iskustvo u Java programskom jezik; no ovo nije preduvjet za programere početnike.
  • za programere početnike je preduvjet da istinski žele biti programeri – mi nudimo mogućnost da to i postanu
  • poznavanje SQL-a
  • iskustvo u radu s aplikacijskim serverima

Što nudimo:

  • ako ste mladi programer nudimo vam mogućnost za učenje i profesionalni rast uz stručno vodstvo – na vama je da se trudite a mi ćemo vam pomoći
  • ako ste iskusan programer priključite se našem timu stručnjaka, te ćemo kroz projekte zajednički usavršavati i širiti naša znanja
  • uređena smo organizacija, kontinuirano pratimo zaposlenike, te nagrađujemo u skladu s učinkom i doprinosom
  • vrlo ugodna radna atmosfera, organizacija po timovima koji međusobno usko surađuju

Prijave slati putem linka za prijavu.

Komentari

loading...