NAJBOLJI POSLOVI TJEDNA: Provjerite ponudu i prijavite se još danas

FOTO: Pexels

Ove poznate tvrtke traže radnike.

Provjerite zadovoljavate li uvjete ovih tvrtki i pronađite posao u Zagrebu. Prijave još uvijek traju, a možda je baš ovaj tjedan idealan za gradnju nove karijere.

HRVATSKA GOSPODARSKA KOMORA, ZAGREB

HGK raspisuje natječaj za zasnivanje radnog odnosana određeno vrijeme u trajanju do 4 godine u svrhu provođenja projekta Centra za industrijski razvoj.

Rok prijave za oba radna mjesta je 10.6. 2016.

Viši stručni savjetnik za jačanje konkurentnosti gospodarstva (m/ž)

Uvjeti:
visoka stručna sprema, VII stupanj (integrirani preddiplomski i diplomski/diplomski sveučilišni studij ekonomije, prava, ili iz područja prirodnih, humanističkih ili tehničkih znanosti)
1 godina radnog iskustva u struci
izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office paket)
vozačka dozvola

Za detalje kliknite OVDJE.

KREATIVNI VIDEO PRODUCENT – 24 SATA

Adresa: Oreškovićeva 6H/1, 10010 Zagreb, rok prijave je do 19.6. 2016.

TRAŽE:

-minimalno 2 godine iskustva u stvaranju video sadržaja

-iskustvo s blogovima, društvenim mrežama i Youtube kanalima

-snažna orijentiranost na digitalno poslovanje

-praćenje trendova na tržištu YouTube-a

-dobro znanje engleskog jezika

-izražena komunikativnost i društvenost

-izražena kreativnost

MANA MODA d.o.o. za trgovinu

Voditelj tehničke službe (m/ž), priajve traju do 13.6.2016.

Adresa: Zavrtnica 17/9, 10000 Zagreb

Uvjeti:

– VŠS /VSS (tehničkog ili sličnog usmjerenja)
– minimalno 3 godine relevantnog radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
– usmjerenost na visoke standarde, pouzdanost u poslu i sklonost timskom radu
– izvrsne pregovaračke i komunikacijske vještine
– izvrsno znanje rada na računalu
– poznavanje rada u AutoCAD-u, Excel, Word, Access
– aktivno korištenje engleskog jezika
– vozačka dozvola B kategorije, spremnost na terenski rad
– pozitivna osobnost i poduzetnički duh
– izvrsna organiziranost u poslu
– poznavanje principa u izvođenju radova i elektroinstalacija

Za opis posla i detaljnije informacije kliknite OVDJE.

STRUČNI SURADNIK / VIŠI STRUČNI SURADNIK (M/Ž)

Erste & Steiermärkische Bank d.d., Adresa: Ivana Lučića 2, 10 000 Zagreb. Prijave traju do 13.6.2016.

Idealni kandidati ispunjavaju sljedeće uvjete:

VSS, pravni fakultet
minimalno 2 godine radnog iskustva, poželjno u bankarstvu
organizacijske sposobnosti, preciznost, odgovornost, proaktivnost i odgovornost u radu, izražene komunikacijske i prezentacijske vještine
aktivno poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office)
aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Za detaljniji opis posla kliknite OVDJE.

Komentari