ONI ZAPOŠLJAVAJU! Pronađite posao do kraja mjeseca

insideout.hr

Iako je već kolovoz, još uvijek se nađe nekoliko ponuda za posao.

Pronađite nešto što vam odgovara.

  • MSA ADRIA d.o.o. zapošljava tajnog kupca (m/ž).

Tajni kupac je osoba koja posjećuje i prema unaprijed definiranim kriterijima opaža što se događa na prodajnim mjestima (razne trgovine, hoteli, auto saloni, ljekarne, benzinske postaje itd.). Nakon obavljene kupovine tajni kupac ispunjava upitnik i objektivno ocjenjuje situaciju koja se dogodila tijekom kupovine.
Bili biste plaćeni da obavite kupnju i prenesete svoja opažanja, te tako pomognete podići razinu usluge. Da biste postali tajni kupac, potrebno je upisati tražene podatke u online obrazac za prijavu. Podaci su potrebni za selekciju kandidata te se koriste isključivo interno za određivanje profila tajnog kupca.

Rok prijave za ovaj posao je do 28. kolovoza 2016.

  • Alekmist studio d.o.o., brzorastuća prevoditeljska tvrtka, nudi posao za radno mjesto administrator (m/ž).

Opis posla:

– administriranje dokumentacije,
– ažuriranje baze podataka,
– fakturiranje,
– izrada ponuda,
– knjigovodstveni poslovi (knjiženje URA i IRA, knjiženje izvoda banke, usklada kartica kupaca i dobavljača, naplata potraživanja),
– administrativna podrška voditeljima projekata,
– pomoć pri vođenju projekata,
– poslovna komunikacija na engleskom jeziku,
– slanje izvješća.

Uvjeti:

– minimalno SSS – ekonomsko usmjerenje,
– najmanje dvije godine iskustva u sličnim organizacijskim poslovima,
– pedantna i vrlo precizna osoba,
– iskustvo u knjigovodstvenim poslovima minimalno 2 godine,
– izvrsno poznavanje računalnih programa MS Office,
– poznavanje računovodstvenih programa

Prijave sa životopisom, slikom i preporukama šaljite najkasnije do 30. kolovoza 2016. putem linka za prijavu.

Komentari