‘ZBOGOM’ PLANINAMA I LEDU: Ivica Kostelić u Wengenu odvozio zadnju utrku u karijeri

U Wengenu, na skijalištu gdje je postizao najveće uspjehe u karijeri, Ivica Kostelić završio je karijeru.

Osvojio je bodove u kombinaciji, a nakon ulaska u cilj je potvrdio: “Gotovo je, ovo je bila zadnja utrka u mojoj karijeri.”

Ivica Kostelić potvrdio je to za televiziju ARD između dvije utrke kombinacije u švicarskom Wengenu i tako zaokružio bogatu karijeru kakvu bi svaki skijaš mogao poželjeti, a neki samo sanjati, piše 24sata.

Unatoč bolnom koljenu, Ivica je odskijao svoju posljednju utrku u karijeri. Bolno koljeno sada će morati na operaciju, bit će to njegova “jubilarna” 15. operacija u karijeri.

Da je majstor, majstor je. Od 2001. godine kada je u Aspenu osvojio slalomsku utrku Svjetskog kupa sa startnim brojem 64 pa do srebra 2014. godine u superkombinaciji na Olimpijskim igrama u Sočiju.

>>>FILM O OBITELJI KOSTELIĆ OSVAJA AMERIKU: Nevjerovatna priča koja ostavlja bez daha (FOTO)

>>>SKIJANJE JE ZAGREBAČKA TRADICIJA: Kostelić otkrio zbog čega je bio ljubomoran na oca