Završen turnir u Velikog Gorici: Cibona u napetoj utakmici svladala Ruse

Pixabay

Na turniru u Velikoj Gorici Cibona je pobijedila ruski Temp Sumz rezultatom 83-77 i tako zauzela 3. mjesto.

”Iako je utakmica odigrana van nekog ozbiljnog termina – u 15 sati, ipak smo odigrali korektno drugo poluvrijeme i dobili utakmicu mada nisam zadovoljan prvim poluvremenom. Fizički su nas nagazili, odnosno, istukli, a to nije dobro. Zato smo drugo poluvrijeme bili agresivniji, bolji i dobili smo utakmicu. Minute smo imali za sve igrače i idemo dalje”, rekao je Ivan Velić, trener Cibone.

CIBONA – TEMP SUMZ 83-77 (22-19, 24-23, 8-25, 23-16)

CIBONA: Bilinovac 13, Sabeckis 8, Rašić, Vucić 4, Kovač, Novačić 11, Prkačin 9, Rozić 5, Gibson 16, Rhett 7, Paponja, Ramljak 10.

TEMP SUMZ: Kliuchinkov 16, Ivanov, Khoziashev, Kirianov 7, Karpenkov 17, Levishin 13, Gromovs 4, Sarajlija 3, Tikhonin 2, Arteshin 6, Tukmakov 4, Kirdiachkin 5.

Goričani su u finalu turnira, kojim slave pola stoljeća postojanja, slavili nad Zadrom s rezultatom 87:85.