ZA DLAKU IZBJEGAO TEŠKU OZLJEDU: Bivši Dinamovac ostao nepomično ležati na terenu (VIDEO)

youtube

Hrvatski reprezentativac završio je u bolnici.

Bivši igrač zagrebačkog Dinama i hrvatski reprezentativac Domagoj Vida, završio je u bolnici za vrijeme jučerašnjeg dvoboja s Dnjiprom u 3. kolu prvenstva Ukrajine, pišu Sportske novosti.

Već u 9. minuti dvoboja Vida se u skoku nakon kornera glavama sudario s igračem gostiju Sergejem Kravčenkom. O tome koliko je udarac bio jako govori da je stoper Dynama završio nepomično na travnjaku. Bez obzira na to nakon nekoliko minuta ipak se vratio u igru.

Nije dugo izdržao, u 18. minuti trener Serhij Rebrov ga je morao zamijeniti. Vida je potom otišao u bolnicu gdje mu je ustanovljen blaži potres mozga. Pušten je iz bolnice na kućnu njegu, za dva-tri dana će imati kontrolu, ali prema prvim procjenama liječnika čini se da većih problema s Vidom neće biti.

Dynamo je, inače, utakmicu dobio sa 1:0, a autor pobjedonosnog pogotka bio je Junior Moraes u 63. minuti dvoboja.