(VIDEO) BIVŠI DINAMOVAC SE RASPUCAO! Sjajno zabija u Sloveniji, pogledajte kako mu ide

Igor Kralj/PIXSELL

Ivan Božić, 24-godišnji rođeni Vinkovčanin i nekadašnji napadač Dinama, ovog je ljeta u transferu s Maksimira prešao u Celje, slovenskog prvoligaša u kojem je prethodno bio na posudbi od preklani. Božić je u novoj sezoni efikasan, ima četiri gola u dosadašnjih devet nastupa u dresu Celja, a ovog mjeseca ističe se jako atraktivnim pogocima.

Božić je tijekom vikenda bio strijelac u remiju svoje momčadi s 2:2 protiv gostujućeg Tabora iz Sežane. U 80. minuti zabio je za završni rezultat utakmice, a lijepi gol iz slobodnog udarca možete pogledati iza 4:30 minuta u videu.

Nedavno – još atraktivniji

Hrvatski napadač je u prvoj polovici rujna privukao pažnju još ljepšim golom. Zabio ga je u pobjedi Celja s 3:1 kod kuće protiv Domžala.

U Dinamu nije prošao

Božić u prvoj momčadi Dinama nije mogao do prave prilike. Bio je član druge momčadi na Maksimiru, a potom je sreću pronašao u Sloveniji, gdje mu se rano ove sezone već ‘otvorilo’.