Veliki turnir u Gorici: Bugari pokorili Hrvatsku!

U Velikoj Gorici održan je jubilarni, deseti Alpas kup 2019., međunarodni turnir za limače do 11 godina,  prenosi Sportklub. Mlade nogometne nade na stadionu NK Kurilovca pokazale su što mogu, a uz to su se, u dobroj sportsko-prijateljskoj atmosferi, zabavili i igrali nogomet.

Nastupili su mnogi poznati regionalni klubovi kao što su Partizan, Olimpija, Dinamo, Hajduk, a do Gorice su potegnuli i predstavnici Australije. Program su upotpunile i ekipe iz Austrije, Portugala, Bugarske.

Turnir je osvojila ekipa Nacionala iz Bugarske, koja je u finalu pobijedila Lokomotivu Zagreb 3:1. Treće mjesto osvojili su mladi nogometaši Osijeka koji su pobijedili austrijski Sturm Graz.

Organizatori su zadovoljni turnirom koji je privukao mnoštvo gledatelja i ekipa te se nadaju još većem odazivu i sljedeće sezone.