VATRENI NADJAČALI DANSKU! Gol Marija Pašalića za pobjedu Hrvatske! Modrić i Kovačić zaslužni za totalni preokret

Utakmica Danska protiv Hrvatske, Mario Pašalić, Foto: Ante Cizmic / CROPIX

Hrvatska ima prvu pobjedu u ovogodišnjem izdanju europske Lige nacija! Vatreni su u Kopenhagenu s 1:0 slavili protiv Danske, a trenutak odluke stigao je u 69. minuti kada je Mario Pašalić zabio jedini gol na utakmici.

Utakmica Danska protiv Hrvatske, Andrej Kramarić, Foto: Ante Cizmic / CROPIX

Pogodak Hrvatske!

U 70. minuti Hrvatska je povela golom razlike za kojeg je zaslužan Mario Pašalić. Nakon kornera, Hrvatska je u lijepoj akciji stigla do 1:0 Pašalićevim golom iz blizine.

Dominik Livaković, Foto: Ante Cizmic / CROPIX

Poluvrijeme je  završilo rezultatom 0 : 0 u kojem je Hrvatska trpjela jako puno pritisaka. Vratar Dominik Livaković spasio je Vatrene u 40. minuti obranivši udarac Corneliusa s ruba šesnaesterca.

Posljednju utakmicu Lige nacija ovog lipnja Hrvatska će odraditi u ponedjeljak, 13. lipnja,  kada na Stade de Franceu gostuje kod Francuske. Utakmica također počinje u 20:45 sati.