Uzvrat u Kranjčevićevoj: Lokomotiva traži prolaz u drugo pretkolo Europske lige

Facebook/NK Lokomotiva Zagreb

Večeras u 19.30 Lokomotiva igra uzvratnu utakmicu prvog pretkola Europske lige protiv velškog Airbusa. Utakmica se igra u Kranjčevićevoj u 19.30. U prvoj utakmici odigranoj u Walesu ekipa iz Kajzerice rutinski je slavila rezultatom 3:1, te mirno čeka večerašnji uzvrat.

Međutim, prije tjedan dana prvi su do vodstva došli Velšani, kada je njihov igrač Riley u 28. minuti svladao Zeleniku. Ali, u samo dvadeset minuta drugog poluvremena Lokomotiva zabija tri pogotka i ostvaruje veliku prednost.

Utakmica se prvotno trebala igrati u 20 sati, međutim na zamolbu gostujuće ekipe početi će pola sata ranije kako bi oni mogli stići na zrakoplov, te kako ne bi morali prenoćiti u Zagrebu.

Trener Lokomotive Ante Čačić ne može računati na Jana Doležala, Herdija Prengu, Karla Bručića i Jerka Leku. Ako Lokomotiva večeras prođe u drugo pretkolo, tamo će ju čekati grčki PAOK, kojeg trenira bivši trener Hajduka Igor Tudor.

Ulaznica za utakmicu košta trideset kuna.