TEŠKI PORAZ! Mladi nogometaši u potpunosti podbacili!

Mlada Hrvatska nogometna reprezentacija porazom je otvorila nastup na Europskom prvenstvu u Italiji i San Marinu. Od naših bolja je bila Rumunjska rezultatom 4:1 čime je u velike probleme gurnula izabranike Nenada Gračana koji su računali na pobjedu.

Rumunji su puno bolje otvorili utakmicu te su već u 11 minuti zabili za 1:0 iz kaznenog udarca. Tada dolazi do šoka. Josip Brekalo se ozlijedio te je umjesto njega ušao Bradarić. Niti minutu kasnije, Rumunji podižu prednost na 2:0. Srećom, Hrvatska brzo reagira preko Nikole Vlašića i pogađa za 2:1.

Mreže su mirovale sve do negdje sredine drugog poluvremena kada Borna Sosa radi veliku grešku koji Rumunji objeručke prihvaćaju te pogađaju za 3:1. Do kraja utakmice Petrea je stavio konačnu točku na i te zabio za teški poraz od 4:1.

Slijedi utakmica sa Francuskom, a dalje prolazi samo najbolji iz skupine i najbolja drugoplasirana reprezentacija.