SLATKE BRIGE ZA IZBORNIKA! Hrvati briljirali, fantastične ocjene samo pljušte

Hrvatski nogometaši mogu se pohvaliti sjajnim vikendom, a to ponajviše vrijedi za Matea Kovačića i Antu Rebića. Naime, osim što su sa svojim klubovima upisali pobjede, bili su i najbolji pojedinci na terenu.

Mateo Kovačić je u 3:0 pobjedi njegova Chelseaja nad Aston Villom upisao pogodak i asistenciju, dok je Rebić u slavlju Milana 2:0 protiv Lazija upisao dvije asistencije. Kovačić je za nagradu uvršten u momčad kola Premier lige, dok se o Rebiću i danas pišu hvalospjevi.

Kovačić je već u 15. minuti prekrasno uposlio Lukakua koji postiže svoj prvi pogodak na utakmici, a u 49. minuti je sjajno ispratio povratno dodavanje Mingsa prema svom golmanu te povisio na 2:0. Za sve to, čini se, i više je nego nagrađen jer dočepao se Premier lige.

Ante Rebić je pak prvu asistenciju na utakmici protiv Lazija upisao u 45. minuti, kada je lijepo uposlio Rafaela Leaoa. U 66. minuti se prekrasno izvukao na stranu, a zatim sjajnim driblingom izbacio svog čuvara te poslao loptu na drugu stativu do Ibrahimovića, koji s lakoćom postiže pogodak za 2:0.

Sve je šokirao svojim potezima pa Talijani i dva dana nakon utakmice ne prestaju pisati o Rebiću. Siempre Milan tvrdi da je “Ante ratnik i vođa, uskočio je protiv Lazija odlično u novu ulogu”.

Fantastičan vikend iza Vatrenih zadao je slatke brige za Zlatka Dalića jer ne vjerujemo da je sasvim odustao od Rebića, a on pokazuje kako igrati može!