Kauboji svladali Mađare i pobjedom otvorili EHF kup! Dvojica zabila po šest golova

Hrvatska je pobjedom 31:27 pred praznim tribinama dvorane u Osijeku protiv Mađarske krenula u EHF Euro kup.

Dobro su otvorili utakmicu, te su na krilima Duvnjaka i Štrleka u desetoj minuti imali plus tri (5:2).

Mađari se nisu predavali, te su u 17. minuti stigli do vodstva (9:8).

U samoj završnici prvog dijela uspjeli su Kauboji slomiti goste te na odmor otići s plus četiri (17:13).

S tri gola na početku nastavka Mađari se vraćaju u igru, no više od dva izjednačenja u nastavku im nismo dopustili.

Na kraju su mirno priveli utakmicu kraju i upisali pobjedu na otvaranju EHF kupa.

Kod Hrvatske najbolji su bili Martinović i Štrlek sa šest golova, dok je Duvnjak dodao pet. Kod Mađara Bodo je bio najbolji sa šest.

Podsjećamo, Mađari su prije samo nekoliko dana srušili Španjolce 32:29, dok je utakmica Hrvatske protiv Slovačke odgođena jer se Slovaci nisu ni okupili zbog koronavirusa.

Nova utakmica Kauboje čeka u siječnju kada gostuju u Španjolskoj.