ČERVAR GRMIO ZA VRIJEME TIME-OUTA: ‘Kako ćemo se vratiti kući i pogledati ljude u oči?’

Hrvatska rukometna reprezentacija je u Beogradu u kvalifikacijskoj utakmici za Europsko prvenstvo odigrala 25:25 protiv Srbije.

Momčad Line Červara je veći dio drugog poluvremena igrala vrlo slabo pa je hrvatski izbornik kod vodstva Srbije 20:19 u 46. minuti pozvao time-out.

“Kako oni mogu imati veću borbenost od nas? Kako ćemo se vratiti kući i pogledati ljude u oči? Koga da pogledam u oči? Gine se za svaku loptu! Za svaku!” urlao je Červar na svoje igrače.

Hrvatska je nakon te minute odmora zaigrala bolje i uskoro prešla u vodstvo, ali se Srbija uspjela vratiti i izjednačiti. Domaćini su imali i napad za pobjedu 12 sekundi prije kraja, ali nisu ga uspjeli realizirati.