RIJEČANI PALI U KRANJČEVIĆEVOJ! Lokosi zasluženo stigli do vrijedna tri boda, briljirao Kulenović

Lokosi Rijeka (Foto: Zeljko Puhovski / CROPIX)

U utakmici četvrtog kola HNL-a, Lokomotiva je na stadionu u Kranjčevićevoj ulici pobijedila Rijeku s 3:1.

Stvari nizbrdo po momčad s Kvarnera krenule su u prvih 20 minuta, jer je bivši igrač Rijeke Sandro Kulenović s dvije asistencije praktički prelomio susret.

U 14. minuti, Kulenović je glavom dugu loptu spustio Silviju Goričanu, dok je pet minuta kasnije odigrao povratnu za strijelca Enisa Cokaja.

Bernard Karrica je iz slobodnog udarca u 35. minuti smanjio rezultat na 2:1. Raspoloženi Kulenović je radio dar-mar u protivničkoj polovici, a mogao je upisati i hat-trick asistencija kada je proigrao Cokaja, ali je potonji pogodio stativu.

Riječani nisu mogli doći do izjednačujućeg pogotka u drugom dijelu, a domaćini su uspjeli i staviti točku na i, kada je Jakov Anton Vasilj zabio na asistenciju Tucija.