RAPOSODIJA LOKOMOTIVE U KRANJČEVIĆEVOJ: Gorici utrpali četiri gola u mrežu

U susretu 17. kola Prve HNL Lokomotiva je kao domaćin na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladala Goricu s uvjerljivih 4:0.

Pitanje pobjednika praktički je odlučeno u manje od dvije minute u završnici prvog poluvremena kada je Lokomotiva postigla dva gola. Prvo je u 40. minuti Kastrati preciznim udarcem s desetak metara pogodio suprotni kut suparničkog gola nakon akcije Jakića i Uzunija, da bi u 41. Uzuni pogodio glavom na ubačaj Jakića.

U nastavku je Marina zatresao vlastitu mrežu za 3:0, a konačni rezultat postavio je Tolić u 79. minuti, tri minute nakon ulaska u igru.

Ovom pobjedom Lokomotiva je skočila na treće mjesto ljestvice s 28 bodova, tri manje od drugog Hajduka, a dva više od četvrtog Osijeka. Gorica je šesta s 25 bodova, koliko ima i peta Rijeka. Podsjetimo, četiri najbolje momčadi iz lige i osvajač Kupa osigurat će nastup u Europi sljedeće sezone.