Pravi ishod povijesne utakmice u Manchesteru: GUARDIOLA VS. BJELICA 1-1

Damir Krajac / CROPIX

Povijesna utakmica drugog kola Lige prvaka izmeðu Manchester Cityja i Dinama, koja je danas odigrana u Engleskoj, završila je rezultatom 2-0 za domaćine.

Dinamo je u drugom poluvremenu proigrao, no nedovoljno za senzaciju, a nesretan drugi gol primili smo u sudačkoj nadoknadi.

Oba su stratega ekipa bila poprilično nervozna, pa su i Bjelica i Guardiola zaradili žute kartone.

Nakon prvog poluvremena, rezultat je bio 0-0. Dinamo se tijekom cijelog poluvremena lavovski borio, dok je City napadao naš gol, kojeg je spašavao vratar Livaković.

Podsjećamo, Dinamo večeras od 20:45 sati gostuje kod Manchester Cityja u drugom kolu Lige prvaka, a uoči utakmice, za medije su kratko dali izjave Nenad Bjelica i najbolji igrač Danijel Olmo.

Bjelica je kazao: “Uvijek idemo na tri boda, takva smo momčad.  Bez obzira tko nam je na suprotnoj strani, tražit ćemo pobjeda, pa tako i protiv Manchester Cityja!”

OLMO pak je konstatirao: “Tek smo na početku ovog natjecanja i dobro smo počeli pobjedom protiv Atalanta, no ispred nas je još pet utakmica. Želimo dati sve od sebe kako bi se plasirali u osminu finala Lige prvaka, ali ako i završimo treći u skupini neće biti toliko žalosno”

Strateg Nenad Bjelica pripremio je taktiku 3-5-2 te udarnu postavu koja će dati sve od sebe da večeras zasja u najboljem svjetlu, a moguće i pobjedi!

Manchester City (4-3-3): Ederson – Cancelo, Otamendi, Fernandinho, Mendy – Gündoga, Rodri, D. Silva (c) – Mahrez, Agüero, B. Silva

Dinamo (3-5-2): Livaković – Theophile, Perić, Dilaver – Stojanović, Olmo, Ademi (c), Moro, Leovac – Oršić, Petković