ZRNČIĆ DIM OSVOJIO PRVE BODOVE, Svindal opet trijumfirao

Naš skijaš Natko Zrnčić Dim uspio je skupiti svoje prve ovosezonske bodove u Svjetskom kupu. Za Svindalom je zaostao 2.20 sekundi, a time je osvojio i šest bodova.

Norveški skijaš Aksel Lund Svindal upisao je svoju treću pobjedu ove sezone, neuspješan je bio jedino na spustu u Soldenu, a jučer je ponovno bio najbolji u spustu u američkom Beaver Creeku. Pobjedu je odnio sa 30 stotinki sekunde  boljim rezultatom od Jansruda i sa 70 stotinki sekunde od Fayeda.

Naš skijaš Natko Zrnčić Dim uspio je skupiti svoje prve ovosezonske bodove u Svjetskom kupu završivši na 25. mjestu. Za Svindalom je zaostao 2.20 sekundi, a time je osvojio i šest bodova.

Svindal je u ukupnom poretku svjetskog kupa najbolji sa 307 bodova, drugi je Peter Fill sa 172 boda, a Jansrud je treći sa 151 bodom. Od hrvatskih predstavnika najbolji je Zubčić na 36. mjestu s 22 boda, a Zrnčić Dim je na 57. sa friško osvojenih šest bodova.

Danas je na rasporedu super-G, a u nedjelju veleslalom. Obje trke vozit će se u Beaver Creeku.