Zagreb GAZI SVE PRED SOBOM, Ivić junak utakmice (VIDEO)

Screenshot YouTube

Nakon dva kola PPD Zagreb je prvi u A skupini sa četiri boda.

Nakon što su u prvom kolu EHF Lige prvaka, na svom terenu obrisali pod prošlogodišnjim polufinalistom Kielom, u drugom kolu su u gostima svladali Pivovarnu Laško sa 21:20. Zagrebovu momčad predvodio je Kovačević sa četiri pogotka, po tri su zabili Sabljić, Šprem i Stepančić, dok su kod domaćina najefikasniji bili Živžej, Janc. Mlakar i Razgor sa po tri pogotka. Apsolutni junak utakmice bio je Filip Ivić. Zagreb je teško disao posljednjih minuta, ali je stvar spasio Ivić koji je u posljednje dvije minute utakmice skinuo sedmerac Zarabecu i u sljedećoj akciji Slovenaca obranio Mlakaru. Nema sumnje, Vujović ove sezone radi jako dobar posao.

Zagreb je trenutno prvi u svojoj A skupini s četiri boda, a u sljedećem kolu u zagrebačku Arenu dolazi Veszprem koji je jučer svladao Flensburg s 28:24.