‘Vujini ratnici’ uspjeli, DESETKOVANI ZAGREB IPAK DOŠAO DO BODOVA

Facebook

Zagreb je prosuo vodstvo od pet razlike i na koncu remizirao.

U 10. kolu skupine A rukometne Lige prvaka, rukometaši PPD Zagreba su na gostovanju kod Wisle Plock u Poljskoj odigrali izjednačeno 23:23 (11:12). Zagreb je imao tri razlike u 13. minuti, no to je bilo u principu to, što se tiče većih razmaka u rezultatu do poluvremena. Zagreb u nastavak odlazi s golom prednosti i dobru igru nastavljaju sjajni se odlijepivši na pet razlike (17:12), ali Wisla nekako stiže i to. Do kraja su bili na svega gol, dva razlike, a onda pred sam kraj, oko 2 i pol minute prije kraja, Toledo poravnava na 23:23, a tako je utakmica i završila.

Valja spomenuti kako je Vujović izvukao vrlo vrijedan bod u Poljskoj jer je momčad Zagreba desetkovana ozljedama.

Kod Zagreba najefikasniji je bio Vujić sa šest golova, pa onda Horvat sa pet. Kod Wisle su prednjačili Rocha i Toledo sa po šest golova. Zagrebaše u sljedećem koju, 10. veljače, očekuje PSG.

Trenutno su peti na ljestvici skupine A s devet boda.