VRUĆA ATMOSFERA LEDENE DVORANE nije pomogla Medvjedima (FOTO)

Zagrebačka momčad pala je u trećom minuti produžetka, a heroj gostujuće momčadi bio je Pavel Kovedov.

Iako su tribine gorjele, Medveščak nije uspio pobijediti trećeplasiranu momčad Zapadne KHL, Lokomotiv iz Jaroslavlja. Utakmica je otišla čak u produžetke, ali Medvjedi su nažalost popustili pod pritiskom. Na koncu je završilo rezultatom 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1).

Zagrebačka momčad pala je u trećom minuti produžetka, a heroj gostujuće momčadi bio je Pavel Kovedov. Rusi su poveli u posljednjoj trećini golom Kirila Kapustina u 46. minuti, a Medvjedi su već u 48. minuti vratili stvar na početak. Strijelac za Medveščak bio je Jesse Saarinen.

Medveščak se trenutno nalazi na osmom mjestu Zapadne KHL s 57 bodova, a sljedeća utakmica je na rasporedu 11. prosinca. Medvjedi će odmjeriti snage sa Sočijem, a susret se igra također u Ledenoj dvorani Doma sportova, a počinje u 18 i 30.

>>> KLUB S MRAČNOM PROŠLOŠĆU: Medvjedi protiv momčadi koja je prošla pakao (VIDEO)