Meveščak poražen u Grazu vaterpolskim rezultatom

Hokejaši Medveščaka doživjeli su sedmi ovosezonski poraz u EBEL-u, a u nedjelju su bolji od njih na svom ledu bili Graz 99ersi sa 7-5 (2-2, 4-0, 1-3).

‘Grazeri’ su nakon samo četiri minute utakmice vodili 2-0, ali je golovima Morleyja i Boivina Medveščak do kraja prvog dijela uspio doći do aktivnog rezultata.

Zagrebački oklopnici su na gostovanju u Grazu poraženi zahvaljujući iznimno loše odigranoj drugoj trećini, koju je domaća momčad dobila sa 4-0 te u posljednjih 20 minuta ušla sa četiri pogotka prednosti. U 43. minuti Graz je poveo 7-2, a do kraja dvoboja Medveščak je uspio ublažiti poraz do prihvatljivih 7-5.

Po dva pogotka za ‘medvjede’ postigli su Morley (8, 58) i Boivin (20, 51), a jednom je strijelac bio Aviani (58).

Bio je to peti ‘čisti’ poraz Medveščaka u dosadašnjih 12 utakmica. ‘Medvjedi’ su sa 15 bodova na 7. mjestu ljestvice EBEL-a.

Sljedeći nastup zagrebački oklopnici imaju za 11 dana, u četvrtak 26. listopada (19.15 sati), kad će u zagrebačkom Domu sportova gostovati Vienna Capitalsi.