HRVATSKI HOKEJAŠI IZGUBILI PRVU UTAKMICU NA SP-u PROTIV DOMAĆINA SRBIJE!

Hrvatski hokejaši porazom od Srbije 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) započeli su nastup na Svjetskom prvenstvu divizije 2A kojem je od 9. do 15. travnja domaćin Beograd.

Srbija je povela pogotkom Marka Sretovića u 13. minuti, kad je naša reprezentacija igrala s igračem manje. Tri minute kasnije, u istoj situaciji na suprotnoj strani, izjednačujući pogodak za Hrvatsku postigao je Ivan Janković. Nažalost, to je ostao jedini pogodak naših hokejaša u ovom dvoboju.

Popravka je u 31. minuti postigao pogodak za novo vodstvo domaće reprezentacije, a u posljednjoj minuti dvoboja Luković je poslao pločicu u nebranjenu mrežu za konačnih 3:1, kad je naša reprezentacija povlačenjem vratara s leda pokušala stvoriti priliku za izjednačenje s igračem više.

Već u srijedu naše Oklopnike čeka dvoboj protiv Kine koji je na rasporedu u 16.30.