ODLIČNI KLINCI NAPRAVILI SENZACIJU: Uzeli bod Manchester City-u na njihovom terenu

U sjajnoj i nadahnutoj partiji Dinamovi juniori su u utakmici skupine Lige prvaka odigrali odličnih 2-2 u gostima kod Manchester Cityja. Iako je City dvaput vodio – Dinamo je smogao snage doći do boda, oba puta je izjednačio za 2-2. A bilo je i prilika za pobjedu.

City je poveo u 18. minuti preko Doyla, a desetak minuta kasnije izjednačio je Šipoš.

U zadnjoj minuti prvoga dijela za City je poentirao Bernabe. Dinamo je u nastavku bio sjajan, tražio izjednačenje, City se čak i povukao, a poravnanje se zasluženo i dogodilo. U 80. minuti iznova je bio strijelac Leon Šipoš. U drugoj utakmici skupine Atalanta i Šahtar su također odigrali 2-2.

Nakon dva kola City i Dinamo imaju četiri boda, Atalanta i Šahtar po jedan.