(VIDEO) Zidaneova desna ruka: Pogledajte kako je Modrić poslao suigrača na zagrijavanje

Proteklog vikenda Real se pobjedom nad Getafeom 2-1 u gostima približio vodećoj Barceloni na 5 bodova zaostatka, a Luka Modrić, iako nije ulazio u igru, opet je dirigirao svojom momčadi.

Trener Reala Zinedine Zidane odlučio je odmarati Luku u utakmici protiv Getafea kako bi odmoran dočekao večerašnji dvoboj s Tottenhamom u Ligi prvaka. Iako je Luka cijelu utakmicu prosjedio na klupi, kamere su zabilježile jedan zanimljiv trenutak u kojem je naš reprezentativac potjerao Isca na zagrijavanje i to u trenutku kada je rezultat bio 1-1 u drugom dijelu.

Španjolski mediji pišu kako je Luka Modrić ponovno pokazao kako je desna ruka treneru Zidaneu, a dokaz tome je i činjenica da je Zidane upravo Isca prvog uveo u igru u 72. minuti, a potonji je asistirao Ronaldu u 85. minuti za 2-1 i pobjedu Reala.

Zidane je u 72. uveo Isca u igru umjesto Lucasa, a u 85. je Španjolac asistirao Cristianu Ronaldu za 2:1 i tri boda. Isco je tako odigrao ključnu ulogu, a Modrić se pokazao kao Zidaneova produžena ruka u svlačionici.