(VIDEO) Pogledajte prekrasan povratnički gol Marka Pjace za Juventus

Hrvatski reprezentativac Marko Pjaca nakon 8 mjeseci pauze vratio se na pravi način na nogometne travnjake.

Ozljeda križnog ligamenta na utakmici naše protiv reprezentacije Estonije stvar je prošlosti za nekadašnjeg Dinamovog napadača. Pjaca je od prve minute počeo utakmicu za Juventusovu mladu momčad u Primaveri, i to odmah u derbiju protiv Milana. Da je predodređen za velike stvari Pjaca je pokazao u 35. minuti kada je prekrasnim udarcem preko živog zida zabio za vodstvo Juventusa 1-0.

Pjaca je, očito još fizički nedovoljno spreman da igra svih 90 minuta, iz igre izašao u 55. minuti, a zaradio je veliki pljesak s tribina. Do kraja su mreže mirovale te se Pjacin pogodak pokazao ključnim za pobjedu mlade Juveove momčadi. Treba dodati da su talijanski mediji pisali kako bi Pjaca mogao zaigrati za seniorsku momčad Juvea u prvenstvenoj utakmici protiv Sampdorije, ali su u klubu očito odlučili Pjacu vraćati u “život” korak po korak.