(VIDEO) Navijači Crvene zvezde priredili pakao Arsenalu, a onda ih Francuz ušutkao

Delije su pripremile ‘dobrodošlicu’ nogometašima i navijačima Arsenala, no na kraju su ušutkane.

U sklopu 3. kola skupine H Europske lige Crvena zvezda je kod kuće u Beogradu poražena od Arsenala 1-0. Sjajnu atmosferu na stadionu Rajko Mitić, poznatom i kao Marakana, priredili su domaći navijači. Prvo su uoči početka utakmice razvili koreografiju sa zadimljenim topom, sugerirajući da Arsenal, čije igrače zbog grba na dresu još zovu i Topnicima, očekuje loša večer u Beogradu. Zatim su početkom drugog poluvremena izveli novu koreografiju, ali i skandirali “Arsenal fuck you”.

Igrači Arsenala su na kraju utišali Delije, točnije Francuz Olivier Girioud, koji je u 85. minuti utakmice zabio sjajan gol akrobatskim poluškaricama za pobjedu gostiju 1-0.