(VIDEO) Lovren skrivio penal pa burno negodovao: Je li sudac bio u pravu?

Jučer je odigran Merseyside derbi, u kojem su Liverpool i Everton odigrali bez pobjednika 1-1.

Unatoč velikoj dominaciji Liverpoola, Everton je uspio izvući bod i to nakon što je u 77. minuti Dejan Lovren skrivio jedanaesterac. Iako je sudac bez razmišljanja pokazao na bijelu točku, naš reprezentativac napao ga je jer je smatrao da nije bila riječ o najstrožoj kazni. S odlukom suca nije se slagao ni trener Redsa Jürgen Klopp koji je u bijesu skakao pored klupe.

Rooney je nakon toga bio siguran s bijele točke i poravnao na 1-1. Situacija je doista teška za procijeniti, dojma smo da je sudac tako odlučio jer je Lovren prilikom blagog odgurivanja koristio i ruke. U svakom slučaju dvojbena situacija.

Zanimljivo, kolika je bila dominacija Liverpoolova govori i podatak da su u prvom poluvremenu imali 80 posto posjeda lopte, a bolju igru okrunio je Salah golom u 42. minuti. Na kraju im taj pogodak ipak nije bio dovoljan za pobjedu…