(VIDEO) Inter vodio 3-0 pa strepio za pobjedu, Perišić asistent

screenshot: youtube

U prvom susretu 10. kola Serie A Inter je u Milanu pobijedio Sampdoriju s 3-2 i tako barem privremeno zasjeo na čelo ljestvice.

Iako je vodio 3-0, Inter je na kraju uz puno mučenja upisao 3 boda protiv Sampdorije i tako s utakmicom više preuzeo vodsvto na ljestvici Serie A. Inter je poveo u 18. minuti golom Milana Škriniara, da bi Icardi u 32. povisio rezultat. Isti igrač u 55. minuti je postigao svoj drugi, a Interov treći pogodak, i to na asistenciju našeg Ivana Perišića.

Činilo se da je Inter osigurao pobjedu, no gosti iz Genove se nisu predali te su preko Dawida Kownackog (64. min) i Fabia Quagliarelle (85. min) smanjili na 3-2.

Ivan Perišić je odigrao cijeli susret za Inter, dok je Ivan Strinić susret odgledao s klupe gostiju.

Inter je s 26 bodova preuzeo vodstvo ispred Napolija (25), Juventusa (22) i Lazija (22), koji imaju po utakmicu manje.