(VIDEO) Dejan Lovren u 94. minuti asistirao za pobjedu pa poslao pobjedničku poruku

Nogometaši Liverpoola slavili su u 21. kolu Engleske lige na gostovanju kod Burnleya s 2-1.

Redsi su kod naujgodnijeg iznenađenja prvenstva slavili sretno pogotkom braniča Ragnara Klavana u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Najveći dio posla napravio je naš branič Dejan Lovren koji je odlično ispratio ubačaj iz prekida i glavom proslijedio loptu na drugu stativu gdje je Klavan pospremio u mrežu.

Nakon pobjede Lovren je bio inspiriran pa je na svom Instagramu napisao:

“Kakav start u Novu godinu, 2 dana – 2 teške utakmice – 2 važne pobjede! Pokazali smo našu mentalnu snagu i vjerovali smo do samog kraja! Sjajna potpora navijača koji su doputovali s nama, usr*no vrijeme, ali ništa ih nije zaustavilo. Hvala vam”.

Mane je doveo Kloppovu momčad u vodstvo u 61. minuti, a u 87. minuti je za Burnley izjednačio Gudmundsson. Liverpool je četvrti s 44 boda, koliko ima i United na trećem mjestu, dok je Burnley ostao sedmi s 34 boda.