VELIKI PREOKRET INTERA NAD LOKOMOTIVOM! Zaprešićani donose radost za Hajduk i Osijek

U 28. kolu Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Intera svladali Lokomotivu s 3:2 (1:2).

Već u šestoj minuti gosti su poveli golom Kristijana Jakića kada je Ivanušec pronašao Lecjaksa na lijevoj strani, a ovaj je oštrim ubačajem po podu pronašao Jakića koji je zabio svoj prvi pogodak u HNL-u.

Samo četiri minute kasnije, Inter je izjednačio preko Rusa Serder Serderov. Čeliković je ubačajem s lijeve strane pronašao Serderova u sredini koji je ostao sam i glavom poentirao za 1:1.

Na samom kraju prvog dijela igrač Lokomotive Luka Ivanušec pobrinuo se za potez utakmice predivnim golom s 18 metara. No, u drugom dijelu Inter je preokrenuo i pogocima Karla Muhara i Igora Postonjskog došao do vrijedne pobjede u borbi za ostanak.

Ovakvom rezultatu mogu se radovati Osijek i Hajduk koji se zajedno s Lokomotivom bore za Europu.

Lokomotiva je ostala četvrta s 44 boda, a Inter je sedmi s 27 bodova.