Svijet se poklonio MODRIĆEVU DODAVANJU, POGLEDAJTE MAJSTORA NA DJELU (VIDEO)

Madridžani su otvorili sjajno i nakon 18 minuta došli do vodstva, na fantastičnu asistenciju Garetha Balea zabio je Cristiano Ronaldo. No, tu akciju obilježio je Luka Modrić fenomenalnim proigravanjem Velšanina.

Real Madrid je sinoć trijumfirao na gostovanju u Ukrajini. Galacticosi su djelovali nadmoćno sve do posljednjih dvadesetak minuta kada je Shakhtar ubacio u šestu brzinu, a Real u rikverc i skoro prosuo vodstvo od četiri gola razlike.

Madridžani su otvorili sjajno i nakon 18 minuta došli do vodstva, na fantastičnu asistenciju Garetha Balea zabio je Cristiano Ronaldo. No, tu akciju obilježio je Luka Modrić fenomenalnim proigravanjem Velšanina. Mirno je bilo do kraja poluvremena, a nastavak je donio rapsodiju od čak šest golova. Započeo ju je baš Luka Modrić u 50′ i time upisao svoj prvi pogodak u Ligi prvaka nakon dvije godine. Dvije minute kasnije opet pogodak, pogađa Carvajal, pa konačnih četiri za Real postiže Ronaldo u 70′.

Shakhtar potom stišće gas, Teixeira i Dentiho smanjili su u petnaestak minuta na 4:3, ali nisu uspjeli doći do remija.

Osim sjajne večeri Luke Modrića valja spomenuti kako je briljirao i Mario Mandžukić, koji je zabio pobjedonosni pogodak za svoj Juventus protiv Manchester Cityja.