ŠVEDSKA SRETNO DOŠLA DO VRIJEDNOG BODA: Ircima lošom reakcijom zapaprio Irac (VIDEO)

Irci su u prvom dijelu ostavili kud i kamo bolji dojam, zaredali s nekoliko prigoda i vratnicom i mnoge ja začudilo kako u tih prvih 45 minuta niti Švedska niti Zlatan Ibrahimović nisu odigrali ništa.

Švedska i Republika Irska remizirali su, 1-1, u utakmici u kojoj je možda nedostajalo one iskonske nogometne ljepote, no takve su utakmice kada se susretnu dvije fizički snažne momčadi pupot švedske i irske…

Na početku drugog dijela, u 48. minuti, Republika Irska je zasluženo povela i dovela u ekstazu svojih dvadesetak tisuća navijača na Stade de Franceu. Coleman je prošao po desnoj strani, ubacio povratnu loptu na koju je natrčao Hoolahan koji je tukao odmah i pogodio.

Tek sada su se Šveđani trgli i zaigrali s više rizika i time je utakmica postala zanimljivija. Zaredali su Šveđani s kornerima i sumanuto tražili Ibrahimovića kako bi on našao nekko rješenje. U 58. minuti Ibrahimović je promašio sjajnu priliku nakon dobre asistencije Olssona.
U 71. minuti ipak izjednačenje, Nabacivanje prema Ibrahimoviću pokušao je spriječiti smotani Clark koji je skočio i loptu poslao u vlastitu mrežu. I do kraja utakmice obje momčadi više su pazile na svoja vrata nego što su željeli ugroziti suparnička.