ŠTO ĆE ČAČIĆ REĆI NA OVO: Pogledajte kakav su debakl doživjeli Kalinić i Badelj (VIDEO)

YouTube

Hoće li se ovakvi nastupi uzimati u obzir kada se bude sastavljala prva momčad?

Loše vijesti stižu iz Italije.U derbiju 28. kola Serie A između Rome i Fiorentine, za mjesto koje vodi u Ligu prvaka, momčad naših Badelja i Kalinića poražena je s visokih 4:1. Sve je u principu bilo gotovo već do poluvremena na kojem je rimska momčad imala rezultat 3:1.

U svega nekoliko minuta Roma je pomela Fiorentinu golovima El Shaaeawyja, Salaha i Perottija, a tek je Iličić uspio smanjiti na 3:1 pogotkom iz jedanaesterca krajem prvoga dijela.

U nastavku se Viole nisu baš pretrgnule smanjiti rezultat što je Roma naplatila još jednim pogotkom. Svoj drugi gol upisao je fantastični Salah.

Hrvatski reprezentativcu Milan Badelj i Nikola Kalinić nisu se baš proslavili potovo zato što su odigrali gotovo cijelu utakmicu. Badelj je igrao od 34. minute, a Kalinić je odigrao cijeli susret, nažalost, obojice bez kvalitetnog učinka.

Roma je trenutno treća u Serie A, a Viole kasne za njima i za mjestom koje vodi u Ligu prvaka samo tri boda.