SRNA i EDUARDO zabijali, Modrić osigurao PROLAZ (VIDEO)

Srna i Dudu briljirali, Modrić je igrao cijeli susret, dok je Kovačić ušao pred kraj utakmice. Mandžukić je cijeli susret gledao s klupe.

Real Madrid naših Modrića i Kovačića, minimalnom pobjedom od 1:0 nad PSG-om osigurao je plasman u nokaut fazu. Real je do vodećeg pogotka stigao u 35. minuti preko Nacha koji je nekoliko minuta ranije zamijenio ozljeđenog Marcela. Pogodak je postigao slučajno kada je isprve uputio loš centaršut s lijeve strane prema petercu, a lopta je dobila putanju koja je umjesto prema napadačima krenula u okvir gola. Dobro, pola gola pripada lošem istrčavanju vratara Trappa. Real je do tada uglavnom branio svoj gol, a nakon gola Galacticosi su zatvorili utakmicu, pa se čitavih sat vremena nije dogodilo ništa posebno, osim Di Marijinog slobodnog udarca i prečke. Luka Modrić odigrao je čitav susret, a Kovačić je ušao u 82′.

Dok je utakmica Reala i PSG-a bila srednja žalost, drugi nama najzanimljiviji susret bio je onaj u kojem su nastupali Srna i Eduardo. Njihov Shaktar osvetio se Malmou za poraz u gostima od 0:1 i to s velikih 4:0, a u strijelce su se upisali i Dudu i Srna. Poveo je Shakhtar u 29. minuti, a glavom je iz blizine bio precizan Gladkiy. Novi pogodak djelo je kapetana Darija Srne, koji je bio precizan s bijele točke u 48. minuti. Malmo se tada prepustio slučaju, a Shakhtar nastavio pritiskati. Već u 55′ za 3:0 zabio je Eduardo. To mu je bio prvi pogodak u Ligi prvaka nakon četiri godine. Konačnih 4:0 postavio je Teixiera u 73′.

Mandžukićev Juventus opet je podbacio odigravši mršavih 1:1 s Gladbachom, a Mario je cijelu utakmicu odgledao s klupe. Spomenimo kako je uz Real, plasman u nokaut fazu osigurao i Manchester City pobjedom od 3:1 nad Sevillom.