Rudeš zaustavio Dinamo u blatnjavoj Kranjčevićevoj

Posljednjeplasirana momčad prvenstva, Rudeš, uspjela je otkinuti 2 boda vodećem Dinamu.

Na blatnjavom terenu u Kranjčevićevoj Rudeš je uspio osvojiti bod protiv Dinama, završilo je miroljubivih 1-1. Dinamo je tako nastavio niz od 17 utakmica bez poraza u prvenstvu.

Dinamo je imao više od igre, nizao prilike od samog početka utakmice, ali na kraju su domaći poveli u 44. minuti, kada je Kamenar prošao obranu Dinama, pucao u Livakovića, te nakon odbijene lopte pospremio loptu pod gredu za veliku radost donedavnog drugogliaša.

Rudeš se odlično branio sve do 72. minute kada je branič Glauder napravio veliku pogrešku, lopta mu je prošla kroz noge, a Hodžić je iskosa s desne strane prizemnim udarcem pogodio za konačnih 1-1.

Samo 7 minuta kasnije Dani Olmo je zabio gol, no suci su svirali zaleđe, čini se nepostojeće. No, i s ovim bodom Dinamo je i dalje uvjerljivo vodeći na ljestvici, s 12 bodova prednosti pred Hajdukom i Osijekom.