(VIDEO) Pogledajte kako je Mandžukić spretno zabio za Juve protiv Olympiakosa

Hrvatski reprezentativac i bivši igrač Dinama Mario Mandžukić sinoć je bio jedan od najboljih igrača Juventusa, koji je kod kuće slavio protiv Olympiakosa 2-0.

Mandžo je sudjelovao u akciji za prvi gol, a zatim je i postigao drugi gol. No, nije sve išlo glatko za domaćina. Dugo su lomili otpor Grka, tek u 69. minuti su zabili vodeći pogodak, a strijelac je bio Gonzalo Higuain. Pobjedu je potvrdio Mandžukić u 81. minuti, nakon što je Dybala pucao, Engeles je počistio loptu s gol-linije, ali je Mandžukić natrčao na loptu i glavom je odmah proslijedio u mrežu. Pravi Mandžin pogodak, spretan i inteligentan.

U drugom susretu iste skupine Barcelona je slavila na gostovanju kod Sportinga 1-0 i tako ostala na 3 boda prednosti pred Juveom.

Na ljestvici vodi Barcelona sa šest bodova, Juventus i Sporting imaju po tri boda, a Olympiacos je na nuli.