OVO JOŠ NIJE VIĐENO! Sudac na utakmici zagrebačkog kluba isključio fotoreportera: ‘Jesi sad sretan?!’

Svega se nagledamo u nogometu, ali ovo što se danas dogodilo u Sinju na utakmici 2. HNL još nije viđeno.

Naime, na utakmici Junaka i Rudeša u 16. kolu Druge HNL pred kraj prvog poluvremena sudac Patrik Kolarić je isključio i udaljio s terena fotoreportera koji je vrijeđao gostujućeg trenera trenera Marija Carevića.

“U 44. minuti utakmice nakon postignutog gola za vodstvo gostujuće momčadi 0:2 udaljen je od strane sudaca fotoreporter zbog vrijeđanja gostujućeg trenera gospodina Marija Carevića riječima ‘a jesi sada sretan seljačino nepristojna’”, stoji u izvješću delegata utakmice Josipa Pulića.

Kako na tribinama nema gledatelja sudac je itekako dobro mogao čuti što je fotoreporter rekao.

Što se same utakmice tiče Rudeš je slavio golovima Burića u 7. te Muića u 44. minuti.

Na tablici vodi Opatija s 31 bodom, Rudeš je peti s 24 boda, a Junak posljednji 18. s devet bodova.