KAKVA MAJSTORIJA HALILOVIĆA: U sudačkoj nadoknadi utrpao gol s poda (VIDEO)

U zadnjim minutama prvog poluvremena Halilović se odlično snašao pred vratima Vallecana i zabio za izjednačenje.

Halilovićev Sporting Gijon remizirao je s izravnim konkurentom za ostanak u ligi Rayom Vallecanom. Susret je završio podjelom bodova 2:2, a potez utakmice pripao je baš hrvatskom reprezentativcu Alenu Haliloviću.

Sporting je poveo već u petoj minuti preko Guerrera, a u 39. minuti Rayo je smanjio na 1:1. Tada nastupa Alen Halilović koji utakmicu nije počeo od prve minute već je naknadno ušao zbog ozlijede suigrača. Halilović je u sudačkoj nadoknadi prvoga dijela primio loptu u protivničkom petercu, no, poskliznuo se, ali je spretno, gotovo sjedeći na podu, zahvatio loptu i progurao ju pored vratara.

Iako je posljednje vrijeme sve češće na klupi, ovo je jasni znak Abelardu da mu tamo nije mjesto. Sporting je u nastavku primio izjednačujući pogodak i rezultat se naknadno nije mijenjao. Trenutno se Gijon nalazi na 16. mjestu Primere.