KAKVA ĆE OVO BITI ‘ZVJER’: Brekalo u prvom nastupu za novi klub zabio hat-trick (VIDEO)

Suparnike je načeo u 63. minuti, a već dvije minute kasnije opet je tresao mrežu i na koncu u 85. minuti zabio svoj zadnji gol.

Bivši Dinamovac, mladi i talentirani, Josip Brekalo odigrao je svoje prve minute za Wolfsburg i odmah eksplodirao. U prvoj pripremnoj utakmici s Wolfsburg je svladao Veltins Auswahl s 14:0, a Brekalo je u drugom poluvremenu zabio tri gola i upisao jednu asistenciju. Suparnike je načeo u 63. minuti, a već dvije minute kasnije opet je tresao mrežu i na koncu u 85. minuti zabio svoj zadnji gol.

Baš to ga je učinilo najefikasnijim igračem na utakmici, a uz njega dva puta su zabijali Didavi, Dost i Kruse, dok su po jednom zabijali Cagliuri, Bruma, Knoche, Putaro i Schäfer. Mladi Brekalo bi se nakon ove utakmice trebao priključiti pripremama U-19 reprezentacije koju sada očekuje Europsko prvenstvo u Njemačkoj.

Sažetak utakmice i golove Brekala možete pogledati OVDJE.